Blue Response TG har en däckbeteckning som lyder 255/50-R19. tillverkar många olika däckmodeller och kallar detta offroaddäck för Blue Response TG.
Blue Response TG är ett offroaddäck som passar på fälgar med en diameter på 19". offroaddäcket Blue Response TG är 255 mm brett och en profil på 128 mm. Detta är ett offroaddäck som får användas för hastigheter upp till 270 km/h (hastighetsindex W).
Vill du även köpa nya 19"-fälgar som passar till Blue Response TG? Hos Dack-Online.com hittar du passande fälgar.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 266 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Blue Response TG |
| Däckbeteckning | 255/50-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 255 mm |
| Profil | 128 mm |
| Profilprocent | 50% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 107 |
| EAN | 4250427443751 |
Offroaddäcket Blue Response TG från med däckbeteckningen 235/60-R18.
Blue Response TG - Ett offroaddäck med däckmärkningen 255/50-R20.
Offroaddäcket Blue Response TG har en däckbeteckning som är 235/50-R19. Däcket kommer från .
Blue Response TG är ett sommardäck med däckmärkningen 215/50-R19.