Blue Response TG är ett däck från som har däckbeteckningen 255/45-R20. Offroaddäcket Blue Response TG är ett offroaddäck i utbudet av däck från .
Blue Response TG är ett offroaddäck med diametern 20". Här har du ett offroaddäck från som är 255 brett och med en profil på 115 mm. Detta är ett offroaddäck som får användas för hastigheter upp till 270 km/h (hastighetsindex W).
Behöver du även 20"-fälgar till offroaddäcket? Klicka dig vidare till Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 481 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Blue Response TG |
| Däckbeteckning | 255/45-R20 |
| Diameter | 20" |
| Bredd | 255 mm |
| Profil | 115 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 105 |
| EAN | 4250427443812 |
Offroaddäcket Blue Response TG från med däckbeteckningen 235/55-R19.
Offroaddäcket Blue Response TG från med däckbeteckningen 245/50-R19.
Blue Response TG - Ett offroaddäck med däckmärkningen 255/45-R19.
Offroaddäcket Blue Response TG har en däckbeteckning som är 255/45-R19. Däcket kommer från .