Blue Response TG är ett offroaddäck som passar stadsjeepar med däckbeteckningen 255/45-R19. Blue Response TG, som detta offroaddäck heter, är ett offroaddäck från .
Blue Response TG har en diameter som är 19" och därmed passar på 19"-fälgar. Däcket har en bredd på 255 mm och en profil på cirka 115 mm, vilket motsvarar 45% av däckets bredd. Blue Response TG har hastighetsindex W, vilket innebär att Blue Response TG är ett offroaddäck som är godkänt för hastigheter upp till 270 km/h.
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 19"-fälgar till Blue Response TG.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 469 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Blue Response TG |
| Däckbeteckning | 255/45-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 255 mm |
| Profil | 115 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 104 |
| EAN | 4250427443744 |
Offroaddäcket Blue Response TG har en däckbeteckning som är 235/50-R20. Däcket kommer från .
Offroaddäcket Blue Response TG har en däckbeteckning som är 255/45-R19. Däcket kommer från .
Ett offroaddäck från . Blue Response TG har däckbeteckningen 255/45-R20.
Blue Response TG - Ett offroaddäck med däckmärkningen 255/50-R19.