Sport Response är ett däck från som har däckbeteckningen 215/60-R17. Sport Response, som detta offroaddäck heter, är ett offroaddäck från .
Sport Response är ett offroaddäck med en diameter på 17". Här har du ett offroaddäck från som är 215 brett och med en profil på 129 mm. Detta är ett offroaddäck som får användas för hastigheter upp till 240 km/h (hastighetsindex V).
Komplettera Sport Response med matchande 17"-fälgar. Du hittar passande fälgar genom att besöka Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 407 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Sport Response |
| Däckbeteckning | 215/60-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 215 mm |
| Profil | 129 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | V (max 240 km/h) |
| Belastningskod | 100 |
| EAN | 4038526409218 |
Sport Response - Ett offroaddäck med däckmärkningen 235/55-R18.
Blue Response TG är ett offroaddäck med däckmärkningen 215/60-R17.
Offroaddäcket Blue Response TG har en däckbeteckning som är 255/45-R19. Däcket kommer från .
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 235/55-R18.