Blue Response TG är ett däck från som har däckbeteckningen 265/45-R21. , som är kända av många för sina offroaddäck, kallar detta offroaddäck för Blue Response TG.
Detta är ett offroaddäck från som passar till fälgar med en diameter på 21". Däcket har en bredd på 265 mm och en profil på cirka 119 mm, vilket motsvarar 45% av däckets bredd. Detta offroaddäck har ett hastighetsindex som är V (max 240 km/h).
Komplettera Blue Response TG med matchande 21"-fälgar. Du hittar passande fälgar genom att besöka Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 481 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Blue Response TG |
| Däckbeteckning | 265/45-R21 |
| Diameter | 21" |
| Bredd | 265 mm |
| Profil | 119 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | V (max 240 km/h) |
| Belastningskod | 108 |
| EAN | 4250427443881 |
Offroaddäck från med modellnamnet Blue Response TG och däckbeteckningen 265/45-R20.
Detta offroaddäck från , kallat Blue Response TG, har däckbeteckningen 235/45-R21.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Blue Response TG. Däcket har däckbeteckningen 255/40-R21.
Ett av våra sommardäck från . Detta däck med beteckningen 235/45-R17.