Detta offroaddäck från har däckmärkningen 225/60-R17. Blue Response TG är ett offroaddäck i utbudet av däck från .
Detta -däck har en diameter på 17". Detta däck har en bredd på 225 mm och har en profil som är ungefär 135 mm. Profilmåttet motsvarar 60% av däckets bredd. Detta offroaddäck har ett hastighetsindex som är V (max 240 km/h).
Spara pengar och köp med nya 17"-fälgar samtidigt som du köper Blue Response TG. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 780 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Blue Response TG |
| Däckbeteckning | 225/60-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 225 mm |
| Profil | 135 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | V (max 240 km/h) |
| Belastningskod | 99 |
| EAN | 4250427443331 |
Ett av våra sommardäck från . Detta däck med beteckningen 215/60-R16.
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 225/55-R19.
Offroaddäcket Blue Response TG från med däckbeteckningen 215/65-R17.
Offroaddäck med däckbeteckningen 215/55-R18 och modellnamnet Blue Response TG.