Dynaxer HP 5 SUV har en däckbeteckning som lyder 275/35-R22. , som tillverkar detta offroaddäck, har gett det modellnamnet Dynaxer HP 5 SUV.
Dynaxer HP 5 SUV är ett offroaddäck med en diameter på 22". Detta däck har en bredd på 275 mm och har en profil som är ungefär 96 mm. Profilmåttet motsvarar 35% av däckets bredd. Med detta offroaddäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 300 km/h.
Spara pengar och köp med nya 22"-fälgar samtidigt som du köper Dynaxer HP 5 SUV. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 686 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Dynaxer HP 5 SUV |
| Däckbeteckning | 275/35-R22 |
| Diameter | 22" |
| Bredd | 275 mm |
| Profil | 96 mm |
| Profilprocent | 35% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 104 |
| EAN | 3528709960588 |
Offroaddäck från med modellnamnet Dynaxer HP 5 SUV och däckbeteckningen 275/35-R22.
Offroaddäck med däckbeteckningen 275/40-R22 och modellnamnet Dynaxer HP 5 SUV.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Pilot Sport 4 SUV. Däcket har däckbeteckningen 275/35-R22.
Offroaddäcket Ecsta PS71 SUV från med däckbeteckningen 275/35-R22.