har valt att kalla detta offroaddäck med däckbeteckningen 265/60-R18 för Grandtrek AT 25. tillverkar många olika däckmodeller och kallar detta offroaddäck för Grandtrek AT 25.
Detta offroaddäck passar på fälgar som har en diameter på 18". Detta däck är 265 mm brett och har samtidigt en profil på 159 mm. Profilen motsvarar 60% av däckets bredd. Grandtrek AT 25 är godkänt för hastigheter upp till 210 km/h (index H).
Spara pengar och köp med nya 18"-fälgar samtidigt som du köper Grandtrek AT 25. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 107 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Grandtrek AT 25 |
| Däckbeteckning | 265/60-R18 |
| Diameter | 18" |
| Bredd | 265 mm |
| Profil | 159 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 110 |
| EAN | 4250427444468 |
Detta offroaddäck från , kallat Grandtrek AT 25, har däckbeteckningen 265/60-R18.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Grandtrek AT 25. Däcket har däckbeteckningen 265/60-R18.
Ett offroaddäck från . Grandtrek AT 20 har däckbeteckningen 265/60-R18.
Sommardäck från med modellnamnet Ventus S1 Evo 3 K127 och däckbeteckningen 265/25-R20.