Grandtrek AT 25 har en däckbeteckning som lyder 265/60-R18. Detta -däck är av modellen Grandtrek AT 25.
Detta offroaddäck passar på fälgar som har en diameter på 18". offroaddäcket Grandtrek AT 25 är 265 mm brett och en profil på 159 mm. Hastighetsindex H som Grandtrek AT 25 har innebär hastigheter upp till 210 km/h.
Hos Dack-Online.com hittar du även förslag på 18"-fälgar för Grandtrek AT 25. Du hittar länken till Dack-Online.com nedanför.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 107 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Grandtrek AT 25 |
| Däckbeteckning | 265/60-R18 |
| Diameter | 18" |
| Bredd | 265 mm |
| Profil | 159 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 110 |
| EAN | 4250427444611 |
Detta offroaddäck från , kallat Grandtrek AT 25, har däckbeteckningen 265/60-R18.
Grandtrek AT 25 - Ett offroaddäck med däckmärkningen 265/60-R18.
Ett offroaddäck från . Grandtrek AT 20 har däckbeteckningen 265/60-R18.
Sommardäck från med modellnamnet Ventus S1 Evo 3 K127 och däckbeteckningen 265/25-R20.