Road Venture AT52 är ett offroaddäck som passar stadsjeepar med däckbeteckningen 225/70-R15. Offroaddäcket du nu tittar på kallar för Road Venture AT52.
Detta är ett offroaddäck från som passar till fälgar med en diameter på 15". offroaddäcket Road Venture AT52 är 225 mm brett och en profil på 158 mm. Detta är ett offroaddäck som får användas för hastigheter upp till 190 km/h (hastighetsindex T).
Vill du även köpa nya 15"-fälgar som passar till Road Venture AT52? Hos Dack-Online.com hittar du passande fälgar.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 443 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Road Venture AT52 |
| Däckbeteckning | 225/70-R15 |
| Diameter | 15" |
| Bredd | 225 mm |
| Profil | 158 mm |
| Profilprocent | 70% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 100 |
| EAN | 8808956371043 |
Ett offroaddäck från . Road Venture AT52 har däckbeteckningen 225/70-R15.
Detta offroaddäck från , kallat Road Venture AT52, har däckbeteckningen 255/70-R17.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Road Venture AT52. Däcket har däckbeteckningen 255/70-R17.
Offroaddäcket Road Venture AT52 har en däckbeteckning som är 255/70-R16. Däcket kommer från .