EcoWing ES31 är ett däck från som har däckbeteckningen 195/65-R15. Sommardäcket du nu tittar på kallar för EcoWing ES31.
EcoWing ES31 är ett sommardäck med diametern 15". Däcket har en bredd på 195 mm och en profil på cirka 127 mm, vilket motsvarar 65% av däckets bredd. EcoWing ES31 har hastighetsindex T, vilket innebär att EcoWing ES31 är ett sommardäck som är godkänt för hastigheter upp till 190 km/h.
Hos Dack-Online.com hittar du även förslag på 15"-fälgar för EcoWing ES31. Du hittar länken till Dack-Online.com nedanför.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 413 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | EcoWing ES31 |
| Däckbeteckning | 195/65-R15 |
| Diameter | 15" |
| Bredd | 195 mm |
| Profil | 127 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 91 |
| EAN | 8808956367008 |
EcoWing ES31 är ett sommardäck med däckmärkningen 195/65-R15.
har tagit fram detta sommardäck med namnet EcoWing ES31. Däcket har däckbeteckningen 195/65-R15.
har tagit fram detta sommardäck med namnet EcoWing ES31. Däcket har däckbeteckningen 195/65-R15.
Sommardäcket EcoWing ES31 från med däckbeteckningen 195/65-R15.