Detta sommardäck passar om du letar efter ett däck med däckbeteckningen 195/65-R15 till din bil. Sommardäcket du nu tittar på kallar för EcoWing ES31.
Detta sommardäck passar på fälgar som har en diameter på 15". Med sommardäcket EcoWing ES31 får du ett däck som är 195 mm brett och har en profil på 127 mm. Med detta sommardäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 190 km/h.
Hos Dack-Online.com hittar du även förslag på 15"-fälgar för EcoWing ES31. Du hittar länken till Dack-Online.com nedanför.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 819 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | EcoWing ES31 |
| Däckbeteckning | 195/65-R15 |
| Diameter | 15" |
| Bredd | 195 mm |
| Profil | 127 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 95 |
| EAN | 8808956367015 |
Sommardäck från med modellnamnet EcoWing ES31 och däckbeteckningen 195/65-R15.
har tagit fram detta sommardäck med namnet EcoWing ES31. Däcket har däckbeteckningen 195/65-R15.
EcoWing ES31 är ett sommardäck med däckmärkningen 195/65-R15.
Sommardäcket EcoWing ES31 har en däckbeteckning som är 195/65-R15. Däcket kommer från .