Detta offroaddäck från har däckmärkningen 265/65-R18. Detta -däck är av modellen Road Venture AT52.
Detta offroaddäck passar på fälgar som har en diameter på 18". offroaddäcket Road Venture AT52 är 265 mm brett och en profil på 172 mm. Road Venture AT52 har hastighetsindex T, vilket innebär att Road Venture AT52 är ett offroaddäck som är godkänt för hastigheter upp till 190 km/h.
Spara pengar och köp med nya 18"-fälgar samtidigt som du köper Road Venture AT52. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 024 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Road Venture AT52 |
| Däckbeteckning | 265/65-R18 |
| Diameter | 18" |
| Bredd | 265 mm |
| Profil | 172 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 114 |
| EAN | 8808956689070 |
Road Venture AT52 är ett offroaddäck med däckmärkningen 265/65-R18.
Road Venture AT52 är ett offroaddäck med däckmärkningen 265/65-R18.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Road Venture AT52. Däcket har däckbeteckningen 265/65-R17.
Ett offroaddäck från . Road Venture AT52 har däckbeteckningen 265/60-R18.