Scorpion Verde All-Season är ett däck från som har däckbeteckningen 265/50-R20. Scorpion Verde All-Season, som detta offroaddäck heter, är ett offroaddäck från .
Detta är ett offroaddäck från som passar till fälgar med en diameter på 20". Offroaddäcket Scorpion Verde All-Season har en bredd som är 265 mm och en däcksida med en höjd på cirka 133 mm (50% av däckets bredd). Med detta offroaddäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 240 km/h.
Hos Dack-Online.com hittar du även förslag på 20"-fälgar för Scorpion Verde All-Season. Du hittar länken till Dack-Online.com nedanför.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 724 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Scorpion Verde All-Season |
| Däckbeteckning | 265/50-R20 |
| Diameter | 20" |
| Bredd | 265 mm |
| Profil | 133 mm |
| Profilprocent | 50% |
| Hastighetsindex | V (max 240 km/h) |
| Belastningskod | 107 |
| EAN | 8019227235425 |
Ett offroaddäck från . Scorpion Verde All-Season har däckbeteckningen 235/60-R18.
Offroaddäcket Scorpion Verde All-Season har en däckbeteckning som är 275/40-R21. Däcket kommer från .
Scorpion Verde All-Season - Ett offroaddäck med däckmärkningen 275/40-R21.
Offroaddäck från med modellnamnet Scorpion Verde All-Season och däckbeteckningen 235/60-R18.