Ventus evo K137A är ett offroaddäck som passar stadsjeepar med däckbeteckningen 245/45-R21. Ventus evo K137A är ett offroaddäck i utbudet av däck från .
Detta är ett offroaddäck från som passar till fälgar med en diameter på 21". offroaddäcket Ventus evo K137A är 245 mm brett och en profil på 110 mm. Ventus evo K137A klarar hastigheter upp till 300 km/h, vilket indikeras av hastighetsindex Y.
Komplettera Ventus evo K137A med matchande 21"-fälgar. Du hittar passande fälgar genom att besöka Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 372 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Ventus evo K137A |
| Däckbeteckning | 245/45-R21 |
| Diameter | 21" |
| Bredd | 245 mm |
| Profil | 110 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 104 |
| EAN | 8808563634715 |
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Ventus evo K137A. Däcket har däckbeteckningen 235/50-R20.
Ett offroaddäck från . Ventus evo K137A har däckbeteckningen 275/35-R22.
Ventus evo K137A - Ett offroaddäck med däckmärkningen 235/55-R18.
Offroaddäck med däckbeteckningen 245/45-R19 och modellnamnet Ventus evo K137A.