Offroaddäcket All Season 2 är ett offroaddäck för er med stadsjeepar som kräver däck med däckbeteckningen 235/65-R17. Offroaddäcket All Season 2 är ett offroaddäck i utbudet av däck från .
All Season 2 är ett offroaddäck med diametern 17". Detta offroaddäck har en bredd på 235 mm och en profil på cirka 153 mm, vilket motsvarar 65% av däckets bredd. Med detta offroaddäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 270 km/h.
Vill du även köpa nya 17"-fälgar som passar till All Season 2? Hos Dack-Online.com hittar du passande fälgar.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 708 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | All Season 2 |
| Däckbeteckning | 235/65-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 153 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 108 |
| EAN | 4038526421661 |
Offroaddäcket Scorpion All Season SF2 har en däckbeteckning som är 235/65-R17. Däcket kommer från .
Turanza All season 6 är ett offroaddäck med däckmärkningen 235/65-R17.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Scorpion All Season SF3. Däcket har däckbeteckningen 235/65-R17.
Offroaddäck med däckbeteckningen 265/45-R20 och modellnamnet Scorpion Verde All-Season.