har valt att kalla detta offroaddäck med däckbeteckningen 235/65-R17 för Turanza All season 6. har valt att kalla denna modell av offroaddäck för Turanza All season 6.
Turanza All season 6 passar på fälgar med en diameter på 17". Här har du ett offroaddäck från som är 235 brett och med en profil på 153 mm. Med detta offroaddäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 270 km/h.
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 17"-fälgar till Turanza All season 6.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 944 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Turanza All season 6 |
| Däckbeteckning | 235/65-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 153 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 108 |
| EAN | 3286348033864 |
Offroaddäcket Scorpion All Season SF2 har en däckbeteckning som är 235/65-R17. Däcket kommer från .
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Scorpion All Season SF3. Däcket har däckbeteckningen 235/65-R17.
Detta offroaddäck från , kallat All Season 2, har däckbeteckningen 235/65-R17.
Offroaddäck med däckbeteckningen 265/45-R20 och modellnamnet Scorpion Verde All-Season.