Roadhawk 2 är ett sommardäck som passar bilar med däckbeteckningen 235/55-R19. Sommardäcket Roadhawk 2 är ett sommardäck i utbudet av däck från .
Roadhawk 2 har en diameter som är 19" och därmed passar på 19"-fälgar. sommardäcket Roadhawk 2 är 235 mm brett och en profil på 129 mm. Hastighetsindexet för Roadhawk 2 är Y. Detta innebär att Roadhawk 2 är godkänt att användas upp till 300 km/h.
Spara pengar och köp med nya 19"-fälgar samtidigt som du köper Roadhawk 2. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 754 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Roadhawk 2 |
| Däckbeteckning | 235/55-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 129 mm |
| Profilprocent | 55% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 105 |
| EAN | 3286348009920 |
har tagit fram detta sommardäck med namnet Roadhawk 2. Däcket har däckbeteckningen 265/40-R21.
Detta offroaddäck från , kallat Roadhawk, har däckbeteckningen 235/55-R19.
Offroaddäcket Roadhawk 2 har en däckbeteckning som är 235/55-R19. Däcket kommer från .
Offroaddäcket Roadhawk från med däckbeteckningen 235/55-R19.