Detta offroaddäck från har däckmärkningen 235/55-R17. , som tillverkar detta offroaddäck, har gett det modellnamnet Quatrac Pro.
Detta -däck har en diameter på 17". Offroaddäcket är 235 mm brett med en profil på 129 mm. Quatrac Pro klarar hastigheter upp till 300 km/h, vilket indikeras av hastighetsindex Y.
Passa på att köpa kompletta hjul när du köper Quatrac Pro. Mer information om passande 17"-fälgar hittar du hos Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 433 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Quatrac Pro |
| Däckbeteckning | 235/55-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 129 mm |
| Profilprocent | 55% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 103 |
| EAN | 8714692347542 |
Offroaddäck med däckbeteckningen 235/55-R17 och modellnamnet Quatrac Pro+.
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 235/55-R17.
Detta offroaddäck från , kallat Quatrac Pro+, har däckbeteckningen 235/55-R17.
Quatrac Pro+ är ett offroaddäck med däckmärkningen 235/55-R17.