P Zero PZ4 SC är ett sommardäck som passar bilar med däckbeteckningen 235/45-R20. P Zero PZ4 SC är ett sommardäck i utbudet av däck från .
Detta sommardäck från passar på 20"-fälgar, både för plåtfälg och aluminiumfälg. Med sommardäcket P Zero PZ4 SC får du ett däck som är 235 mm brett och har en profil på 106 mm. Med detta sommardäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 210 km/h.
Du kan komplettera detta sommardäck med 20"-fälgar. Besök Dack-Online.com för mer information angående passande fälgar.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 444 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | P Zero PZ4 SC |
| Däckbeteckning | 235/45-R20 |
| Diameter | 20" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 106 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 100 |
| EAN | 8019227461077 |
har tagit fram detta sommardäck med namnet P Zero PZ4 SC Run Flat EMT. Däcket har däckbeteckningen 235/45-R20.
P Zero PZ4 SC - Ett sommardäck med däckmärkningen 235/45-R20.
P Zero PZ4 SC är ett offroaddäck med däckmärkningen 235/45-R20.
Sommardäck med däckbeteckningen 235/45-R18 och modellnamnet P Zero PZ4 SC.