har valt att kalla detta offroaddäck med däckbeteckningen 325/35-R22 för P Zero PZ4 SC. P Zero PZ4 SC, som detta offroaddäck heter, är ett offroaddäck från .
P Zero PZ4 SC har en diameter som är 22" och därmed passar på 22"-fälgar. offroaddäcket P Zero PZ4 SC är 325 mm brett och en profil på 114 mm. Med ett hastighetsindex på Y är P Zero PZ4 SC ett offroaddäck som lämpar sig för hastigheter upp till 300 km/h.
Spara pengar och köp med nya 22"-fälgar samtidigt som du köper P Zero PZ4 SC. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 209 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | P Zero PZ4 SC |
| Däckbeteckning | 325/35-R22 |
| Diameter | 22" |
| Bredd | 325 mm |
| Profil | 114 mm |
| Profilprocent | 35% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 110 |
| EAN | 8019227421866 |
Offroaddäcket P Zero PZ4 SC har en däckbeteckning som är 325/35-R22. Däcket kommer från .
Offroaddäck från med modellnamnet P Zero PZ4 SC och däckbeteckningen 325/35-R22.
Ett offroaddäck från . P Zero PZ4 SC har däckbeteckningen 325/35-R22.
Offroaddäck med däckbeteckningen 325/35-R22 och modellnamnet P Zero PZ4 SC.