Dynaxer HP 5 SUV är ett däck från som har däckbeteckningen 275/50-R20. Offroaddäcket du nu tittar på kallar för Dynaxer HP 5 SUV.
Dynaxer HP 5 SUV är ett offroaddäck med diametern 20". Däcket har en bredd på 275 mm och en profil på cirka 138 mm, vilket motsvarar 50% av däckets bredd. Med ett hastighetsindex på W är Dynaxer HP 5 SUV ett offroaddäck som lämpar sig för hastigheter upp till 270 km/h.
Hos Dack-Online.com hittar du även förslag på 20"-fälgar för Dynaxer HP 5 SUV. Du hittar länken till Dack-Online.com nedanför.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 577 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Dynaxer HP 5 SUV |
| Däckbeteckning | 275/50-R20 |
| Diameter | 20" |
| Bredd | 275 mm |
| Profil | 138 mm |
| Profilprocent | 50% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 113 |
| EAN | 3528703519201 |
har tagit fram detta offroaddäck med namnet P Zero E. Däcket har däckbeteckningen 275/50-R20.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Scorpion Zero Asimmetrico. Däcket har däckbeteckningen 275/50-R20.
Detta sommardäck från , kallat Alenza 001 EXT, har däckbeteckningen 275/50-R20.
Offroaddäck med däckbeteckningen 275/50-R20 och modellnamnet Wintrac Pro.