Ventus S1 Evo 4 X K137A är ett däck från som har däckbeteckningen 275/45-R20. tillverkar många olika däckmodeller och kallar detta offroaddäck för Ventus S1 Evo 4 X K137A.
Detta är ett offroaddäck från som passar till fälgar med en diameter på 20". Här har du ett offroaddäck från som är 275 brett och med en profil på 124 mm. Ventus S1 Evo 4 X K137A har hastighetsindex Y, vilket innebär att Ventus S1 Evo 4 X K137A är ett offroaddäck som är godkänt för hastigheter upp till 300 km/h.
Behöver du även 20"-fälgar till offroaddäcket? Klicka dig vidare till Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 454 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Ventus S1 Evo 4 X K137A |
| Däckbeteckning | 275/45-R20 |
| Diameter | 20" |
| Bredd | 275 mm |
| Profil | 124 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 110 |
| EAN | 8808563573441 |
Detta offroaddäck från , kallat Ventus evo K137A, har däckbeteckningen 275/45-R20.
Ventus evo K137A är ett offroaddäck med däckmärkningen 275/45-R21.
Ventus S1 Evo 4 X K137A är ett offroaddäck med däckmärkningen 275/40-R21.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Ventus S1 Evo 2 K117A. Däcket har däckbeteckningen 275/45-R20.