Offroaddäcket Dynaxer HP 5 SUV är ett offroaddäck för er med stadsjeepar som kräver däck med däckbeteckningen 275/45-R19. , som tillverkar detta offroaddäck, har gett det modellnamnet Dynaxer HP 5 SUV.
Dynaxer HP 5 SUV är ett offroaddäck som passar på fälgar med en diameter på 19". Detta däck har en bredd på 275 mm och har en profil som är ungefär 124 mm. Profilmåttet motsvarar 45% av däckets bredd. Detta offroaddäck har ett hastighetsindex som är W (max 270 km/h).
Behöver du 19"-fälgar till dina Dynaxer HP 5 SUV? Passa på att köpa fälgar när du köper nya offroaddäck från Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 067 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Dynaxer HP 5 SUV |
| Däckbeteckning | 275/45-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 275 mm |
| Profil | 124 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 108 |
| EAN | 3528702808436 |
Detta offroaddäck från , kallat Dynaxer HP 5 SUV, har däckbeteckningen 285/45-R20.
Offroaddäck med däckbeteckningen 275/45-R19 och modellnamnet AZENIS FK520.
Offroaddäck med däckbeteckningen 275/45-R19 och modellnamnet Blizzak 6.
Offroaddäcket Dynaxer HP 5 SUV från med däckbeteckningen 275/45-R21.