iON evo (IK01A) har en däckbeteckning som lyder 275/35-R22. Detta -däck är av modellen iON evo (IK01A).
Detta offroaddäck passar på fälgar som har en diameter på 22". Offroaddäcket är 275 mm brett med en profil på 96 mm. Detta offroaddäck har ett hastighetsindex som är Y (max 300 km/h).
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 22"-fälgar till iON evo (IK01A).
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 346 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | iON evo (IK01A) |
| Däckbeteckning | 275/35-R22 |
| Diameter | 22" |
| Bredd | 275 mm |
| Profil | 96 mm |
| Profilprocent | 35% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 104 |
| EAN | 8808563575919 |
Detta offroaddäck från , kallat iON evo (IK01A), har däckbeteckningen 275/40-R22.
Offroaddäck från med modellnamnet iON evo (IK01A) och däckbeteckningen 275/35-R23.
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 275/35-R21.
Offroaddäcket iON evo (IK01A) från med däckbeteckningen 275/35-R21.