Road Venture AT52 är ett offroaddäck som passar stadsjeepar med däckbeteckningen 265/70-R17. tillverkar många olika däckmodeller och kallar detta offroaddäck för Road Venture AT52.
Detta -däck har en diameter på 17". Med offroaddäcket Road Venture AT52 får du ett däck som är 265 mm brett och har en profil på 186 mm. Detta offroaddäck har ett hastighetsindex som är T (max 190 km/h).
Spara pengar och köp med nya 17"-fälgar samtidigt som du köper Road Venture AT52. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 960 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Road Venture AT52 |
| Däckbeteckning | 265/70-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 265 mm |
| Profil | 186 mm |
| Profilprocent | 70% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 115 |
| EAN | 8808956688943 |
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 265/70-R17.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Road Venture AT52. Däcket har däckbeteckningen 265/70-R17.
Offroaddäck med däckbeteckningen 265/70-R17 och modellnamnet Road Venture AT52.
Offroaddäcket Road Venture AT52 har en däckbeteckning som är 265/70-R16. Däcket kommer från .