Geolandar A/T (G31C) är ett offroaddäck som passar stadsjeepar med däckbeteckningen 265/65-R17. , som är kända av många för sina offroaddäck, kallar detta offroaddäck för Geolandar A/T (G31C).
Geolandar A/T (G31C) är ett offroaddäck som passar på fälgar med en diameter på 17". offroaddäcket Geolandar A/T (G31C) är 265 mm brett och en profil på 172 mm. Geolandar A/T (G31C) har hastighetsindex S, vilket innebär att Geolandar A/T (G31C) är ett offroaddäck som är godkänt för hastigheter upp till 180 km/h.
Behöver du 17"-fälgar till dina Geolandar A/T (G31C)? Passa på att köpa fälgar när du köper nya offroaddäck från Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 146 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Geolandar A/T (G31C) |
| Däckbeteckning | 265/65-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 265 mm |
| Profil | 172 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | S (max 180 km/h) |
| Belastningskod | 112 |
| EAN | 4548515341615 |
Offroaddäck från med modellnamnet Geolandar A/T (G31C) och däckbeteckningen 245/70-R18.
Offroaddäcket Geolandar (G039) har en däckbeteckning som är 265/70-R16. Däcket kommer från .
Geolandar (G039) - Ett offroaddäck med däckmärkningen 265/70-R16.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Geolandar A/T4 (G018). Däcket har däckbeteckningen 265/50-R20.