iON evo (IK01A) är ett offroaddäck som passar stadsjeepar med däckbeteckningen 255/45-R20. , som tillverkar detta offroaddäck, har gett det modellnamnet iON evo (IK01A).
iON evo (IK01A) är ett offroaddäck med diametern 20". offroaddäcket iON evo (IK01A) är 255 mm brett och en profil på 115 mm. iON evo (IK01A) är godkänt för hastigheter upp till 190 km/h (index T).
Du kan komplettera detta offroaddäck med 20"-fälgar. Besök Dack-Online.com för mer information angående passande fälgar.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 166 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | iON evo (IK01A) |
| Däckbeteckning | 255/45-R20 |
| Diameter | 20" |
| Bredd | 255 mm |
| Profil | 115 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 101 |
| EAN | 8808563601670 |
Ett offroaddäck från . iON evo (IK01A) har däckbeteckningen 255/45-R20.
Offroaddäcket iON evo (IK01A) har en däckbeteckning som är 235/55-R19. Däcket kommer från .
Offroaddäck med däckbeteckningen 255/45-R20 och modellnamnet iON evo (IK01A).
har tagit fram detta offroaddäck med namnet iON evo (IK01A). Däcket har däckbeteckningen 255/45-R20.