Offroaddäcket Ventus S1 Evo 3 EV K127E är ett offroaddäck för er med stadsjeepar som kräver däck med däckbeteckningen 255/45-R19. Ventus S1 Evo 3 EV K127E, som detta offroaddäck heter, är ett offroaddäck från .
Ventus S1 Evo 3 EV K127E har en diameter som är 19" och därmed passar på 19"-fälgar. offroaddäcket Ventus S1 Evo 3 EV K127E är 255 mm brett och en profil på 115 mm. Med detta offroaddäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 190 km/h.
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 19"-fälgar till Ventus S1 Evo 3 EV K127E.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 810 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Ventus S1 Evo 3 EV K127E |
| Däckbeteckning | 255/45-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 255 mm |
| Profil | 115 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 100 |
| EAN | 8808563508818 |
Ventus S1 Evo 3 EV K127E är ett sommardäck med däckmärkningen 255/45-R19.
Ventus S1 Evo 3 EV K127E - Ett offroaddäck med däckmärkningen 235/50-R20.
har tagit fram detta sommardäck med namnet Ventus S1 Evo 3 EV K127E. Däcket har däckbeteckningen 235/50-R20.
har tagit fram detta sommardäck med namnet Ventus S1 Evo 3 EV K127E. Däcket har däckbeteckningen 235/50-R20.