Detta offroaddäck passar om du letar efter ett däck med däckbeteckningen 235/75-R15 till din stadsjeep. Detta offroaddäck har modellnamnet AT-771 Bravo och är ett av alla däck som tillverkas av .
AT-771 Bravo är ett offroaddäck som passar på fälgar med en diameter på 15". AT-771 Bravo har en bredd på 235 mm och en profil som motsvarar 75% av däckets bredd, det vill säga cirka 176 mm. AT-771 Bravo är godkänt för hastigheter upp till 180 km/h (index S).
Vill du även köpa nya 15"-fälgar som passar till AT-771 Bravo? Hos Dack-Online.com hittar du passande fälgar.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 004 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | AT-771 Bravo |
| Däckbeteckning | 235/75-R15 |
| Diameter | 15" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 176 mm |
| Profilprocent | 75% |
| Hastighetsindex | S (max 180 km/h) |
| Belastningskod | 109 |
| EAN | 4717784359892 |
Detta offroaddäck från , kallat AT-771 Bravo, har däckbeteckningen 215/75-R15.
AT-771 Bravo är ett offroaddäck med däckmärkningen 205/75-R15.
AT-771 Bravo är ett offroaddäck med däckmärkningen 225/75-R16.
Detta offroaddäck från , kallat AT-771 Bravo, har däckbeteckningen 225/75-R16.