N blue HD Plus är ett sommardäck som passar bilar med däckbeteckningen 235/60-R17. , som tillverkar detta sommardäck, har gett det modellnamnet N blue HD Plus.
N blue HD Plus är ett sommardäck som passar på fälgar med en diameter på 17". Med sommardäcket N blue HD Plus får du ett däck som är 235 mm brett och har en profil på 141 mm. Detta sommardäck har ett hastighetsindex som är H (max 210 km/h).
Behöver du även 17"-fälgar till sommardäcket? Klicka dig vidare till Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 523 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | N blue HD Plus |
| Däckbeteckning | 235/60-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 141 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 102 |
N blue HD Plus - Ett sommardäck med däckmärkningen 235/60-R17.
Sommardäck med däckbeteckningen 235/60-R17 och modellnamnet N blue HD Plus.
har tagit fram detta sommardäck med namnet N blue HD Plus. Däcket har däckbeteckningen 235/60-R16.
Ett av våra sommardäck från . Detta däck med beteckningen 235/60-R16.