Sommardäcket Noble Sport NS-20 är ett sommardäck för er med bilar som kräver däck med däckbeteckningen 235/55-R17. , som tillverkar detta sommardäck, har gett det modellnamnet Noble Sport NS-20.
Detta är ett sommardäck från som passar till fälgar med en diameter på 17". Här har du ett sommardäck från som är 235 brett och med en profil på 129 mm. Hastighetsindex W som Noble Sport NS-20 har innebär att det är ett sommardäck som är godkänt att användas för hastigheter upp till 270 km/h.
Spara pengar och köp med nya 17"-fälgar samtidigt som du köper Noble Sport NS-20. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 301 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Noble Sport NS-20 |
| Däckbeteckning | 235/55-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 129 mm |
| Profilprocent | 55% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 103 |
| EAN | 4718022013255 |
Detta sommardäck från , kallat Noble Sport NS-20, har däckbeteckningen 235/40-R17.
har tagit fram detta sommardäck med namnet Noble Sport NS-20. Däcket har däckbeteckningen 235/40-R17.
Sommardäck från med modellnamnet Noble Sport NS-20 och däckbeteckningen 235/45-R17.
Sommardäck från med modellnamnet Noble Sport NS-20 och däckbeteckningen 235/45-R17.