Detta offroaddäck från har däckmärkningen 235/50-R19. Offroaddäcket du nu tittar på kallar för Crugen HP71.
Crugen HP71 är ett offroaddäck med en diameter på 19". Här har du ett offroaddäck från som är 235 brett och med en profil på 118 mm. Detta offroaddäck har ett hastighetsindex som är V (max 240 km/h).
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 19"-fälgar till Crugen HP71.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 613 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Crugen HP71 |
| Däckbeteckning | 235/50-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 118 mm |
| Profilprocent | 50% |
| Hastighetsindex | V (max 240 km/h) |
| Belastningskod | 103 |
| EAN | 8808956689698 |
Offroaddäcket Crugen HP71 från med däckbeteckningen 235/50-R19.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Crugen HP71. Däcket har däckbeteckningen 235/55-R17.
Offroaddäcket Crugen HP71 har en däckbeteckning som är 235/50-R19. Däcket kommer från .
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 235/50-R19.