har valt att kalla detta offroaddäck med däckbeteckningen 235/45-R21 för Vector 4 Seasons Gen-3 SUV. Detta -däck är av modellen Vector 4 Seasons Gen-3 SUV.
Detta offroaddäck från passar på 21"-fälgar, både för plåtfälg och aluminiumfälg. offroaddäcket Vector 4 Seasons Gen-3 SUV är 235 mm brett och en profil på 106 mm. Med detta offroaddäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 190 km/h.
Passa på att köpa kompletta hjul när du köper Vector 4 Seasons Gen-3 SUV. Mer information om passande 21"-fälgar hittar du hos Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 529 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Vector 4 Seasons Gen-3 SUV |
| Däckbeteckning | 235/45-R21 |
| Diameter | 21" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 106 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 101 |
| EAN | 4038526335722 |
Vector 4 Seasons Gen-3 SUV är ett offroaddäck med däckmärkningen 235/45-R21.
Vector 4 Seasons Gen-3 är ett offroaddäck med däckmärkningen 235/45-R21.
Offroaddäcket Vector 4 Seasons Gen-3 SUV har en däckbeteckning som är 235/55-R19. Däcket kommer från .
Ett offroaddäck från . Vector 4 Seasons Gen-3 SUV har däckbeteckningen 235/55-R18.