Razr AT-781 har en däckbeteckning som lyder 225/75-R16. har valt att kalla denna modell av offroaddäck för Razr AT-781.
Razr AT-781 är ett offroaddäck med en diameter på 16". Däcket har en bredd på 225 mm och en profil på cirka 169 mm, vilket motsvarar 75% av däckets bredd. Detta offroaddäck har ett hastighetsindex som är R (max 170 km/h).
Komplettera Razr AT-781 med matchande 16"-fälgar. Du hittar passande fälgar genom att besöka Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 239 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Razr AT-781 |
| Däckbeteckning | 225/75-R16 |
| Diameter | 16" |
| Bredd | 225 mm |
| Profil | 169 mm |
| Profilprocent | 75% |
| Hastighetsindex | R (max 170 km/h) |
| Belastningskod | 121/120 |
| EAN | 4717784369242 |
Sommardäcket NanoEnergy Van från med däckbeteckningen 225/75-R16.
Duravis VAN är ett sommardäck med däckmärkningen 225/75-R16.
Ett sommardäck från . Van-Life 3 har däckbeteckningen 225/75-R16.
Ett sommardäck från . Conveo Tour 2 har däckbeteckningen 225/75-R16.