Detta sommardäck från har däckmärkningen 225/35-R19. tillverkar många olika däckmodeller och kallar detta sommardäck för Noble Sport NS-20.
Detta sommardäck passar på fälgar som har en diameter på 19". Med sommardäcket Noble Sport NS-20 får du ett däck som är 225 mm brett och har en profil på 79 mm. Med detta sommardäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 300 km/h.
Behöver du 19"-fälgar till dina Noble Sport NS-20? Passa på att köpa fälgar när du köper nya sommardäck från Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 483 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Noble Sport NS-20 |
| Däckbeteckning | 225/35-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 225 mm |
| Profil | 79 mm |
| Profilprocent | 35% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 88 |
| EAN | 4712487547164 |
Detta sommardäck från , kallat Noble Sport NS-20, har däckbeteckningen 225/35-R19.
Sommardäcket Noble Sport NS-20 från med däckbeteckningen 235/30-R20.
Ett sommardäck från . Noble Sport NS-20 har däckbeteckningen 235/30-R20.
Noble Sport NS-20 är ett sommardäck med däckmärkningen 225/35-R20.