Intensa HP är ett däck från som har däckbeteckningen 195/60-R15. Sommardäcket Intensa HP är ett sommardäck i utbudet av däck från .
Detta sommardäck från passar på 15"-fälgar, både för plåtfälg och aluminiumfälg. Däcket har en bredd på 195 mm och en profil på cirka 117 mm, vilket motsvarar 60% av däckets bredd. Detta är ett sommardäck som får användas för hastigheter upp till 240 km/h (hastighetsindex V).
Spara pengar och köp med nya 15"-fälgar samtidigt som du köper Intensa HP. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 888 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Sommardäck |
|---|---|
| Avsett för | Bil |
| Märke | |
| Modell | Intensa HP |
| Däckbeteckning | 195/60-R15 |
| Diameter | 15" |
| Bredd | 195 mm |
| Profil | 117 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | V (max 240 km/h) |
| Belastningskod | 88 |
| EAN | 5452000813435 |
Ett sommardäck från . Intensa HP har däckbeteckningen 195/60-R15.
har tagit fram detta sommardäck med namnet Intensa HP. Däcket har däckbeteckningen 195/55-R15.
Ett av våra sommardäck från . Detta däck med beteckningen 195/50-R15.
Sommardäck från med modellnamnet Intensa HP och däckbeteckningen 195/55-R15.