Offroaddäcket Ventus S1 Evo 3 EV K127E är ett offroaddäck för er med stadsjeepar som kräver däck med däckbeteckningen 235/55-R19. tillverkar många olika däckmodeller och kallar detta offroaddäck för Ventus S1 Evo 3 EV K127E.
Detta är ett offroaddäck från som passar till fälgar med en diameter på 19". Detta offroaddäck har en bredd på 235 mm och en profil på cirka 129 mm, vilket motsvarar 55% av däckets bredd. Ventus S1 Evo 3 EV K127E är godkänt för hastigheter upp till 190 km/h (index T).
Passa på att köpa kompletta hjul när du köper Ventus S1 Evo 3 EV K127E. Mer information om passande 19"-fälgar hittar du hos Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 658 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Ventus S1 Evo 3 EV K127E |
| Däckbeteckning | 235/55-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 129 mm |
| Profilprocent | 55% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 101 |
| EAN | 8808563543369 |
Detta sommardäck från , kallat Ventus S1 Evo 3 EV K127E, har däckbeteckningen 235/55-R19.
Ventus S1 Evo 3 EV K127E - Ett sommardäck med däckmärkningen 235/55-R19.
Ett offroaddäck från . Ventus S1 Evo 3 EV K127E har däckbeteckningen 235/55-R19.
Ett sommardäck från . Ventus S1 Evo 3 EV K127E har däckbeteckningen 235/45-R21.